Stored Value Solutions UK Limited Privātuma politika

Šī versija ir spēkā kopš [March ____, 2021].

Stored Value Solutions UK Limited (“SVS”, “mēs” vai “mūsu”) ir apņēmies aizsargāt un cienīt jūsu privātumu. Mēs sadarbojamies ar tirgotājiem un citiem partneriem, lai pārdotu un izplatītu dāvanu kartes viņu vārdā, kā arī atbalstītu viņu lojalitātes programmas un akcijas. Iegādājoties vai izpērkot dāvanu kartes ar mūsu (Buyatab), starpniecību, jūs noslēgsiet ar mums līgumu par šo pirkumu.

Šī politika ir pamatā tam, kā SVS izmantos un izpaudīs jebkādu personisko informāciju, ko jūs mums sniedzat vai ko mēs ievācam no jums kā mūsu pakalpojumu un mūsu tīmekļa vietnes (kopā — mūsu “Pakalpojumi”) lietotāja.

Lūdzu, uzmanīgi izlasiet turpmāk minēto informāciju, lai izprastu mūsu uzskatus un pieredzi saistībā ar jūsu personisko informāciju un to, kā mēs to apstrādājam.

Šī politika ietver šādas jomas:

 1. KĀ DARBOJAS SVS?
 2. INFORMĀCIJA, KO MĒS IEVĀCAM PAR JUMS
 3. SĪKFAILI
 4. KĀPĒC SVS APSTRĀDĀ MANU PERSONISKO INFORMĀCIJU, UN KĀDS IR SVS TIESISKAIS PAMATOJUMS ŠĀDAI RĪCĪBAI?
 5. JŪSU PERSONISKĀS INFORMĀCIJAS IZPAUŠANA
 6. KĀ SVS SŪTA INFORMĀCIJU ĀRPUS MANAS VALSTS?
 7. KĀDAS IR MANAS PRIVĀTUMA TIESĪBAS?
 8. APMEKLĒTĀJI EIROPĀ
 9. APMEKLĒTĀJI KALIFORNIJAS ŠTATĀ
 10. JŪSU ATBILDĪBA PAR PRIVĀTUMU
 11. JŪSU PERSONSKĀS INFORMĀCIJAS DROŠĪBA MUMS IR SVARĪGA
 12. ATTEIKŠANĀS
 13. CIK ILGI MĒS GLABĀJAM JŪSU PERSONSKO INFORMĀCIJU?
 14. SAISTĪTĀS VIETNES
 15. IZMAIŅAS MŪSU PRIVĀTUMA POLITIKĀ
 16. KONTAKTINFORMĀCIJA

1.              Kā darbojas SVS?

Mūsu pakalpojums ļauj tādiem lietotājiem kā jūs pasūtīt dāvanu kartes no tirgotājiem, uzņēmumiem un organizācijām, ar kurām mēs sadarbojamies (“Tirgotāji”), lai tās veiktu piegādes jums, citām personām vai juridiskajām personām (“Saņēmēji”).

Mūsu pakalpojumi ir pieejami mūsu tirgotāju tīmekļa vietnēs, mobilajās lietotnēs un sociālo mediju vietnēs. Tos nodrošina mūsu saistītais uzņēmums Buyatab. Ja šajās vietnēs izmantojat mūsu pakalpojumus, par šo vietni atbildīgie tirgotāji vāks arī jūsu personisko informāciju, ko viņi pēc tam var izmantot saviem neatkarīgiem mērķiem. Tādā gadījumā tirgotājs būs atbildīgs par jūsu personiskās informācijas apstrādi kā neatkarīgs datu pārzinis. Personiskās informācijas vākšanu, izmantošanu un izpaušanu regulēs privātuma politika, kas jums būs pieejama tirgotāja vietnē. Plašāku informāciju skatiet 5. sadaļā (Jūsu personiskās informācijas izpaušana).

Mēs arī turpmāk pielietosim šo politiku jūsu personiskās informācijas apstrādei.

2.              INFORMĀCIJA, KO MĒS IEVĀCAM PAR JUMS

Informācija, kuru jūs mums sniedzat

Jūs izvēlaties sniegt mums noteiktu informāciju, izmantojot mūsu pakalpojumus vai sazinoties ar mums pa tālruni, e-pastu vai citādi.

Tā ietver tālāk norādīto:

 • Jūsu vārds, uzvārds un kontaktinformācija: jūs mums sniedzat pamatinformāciju,, piemēram, vārdu, uzvārdu, adresi, e-pasta adresi un tālruņa numuru, kas nepieciešama pakalpojuma nodrošināšanai.
 • Saņēmēja vārds, uzvārds un kontaktinformācija: ja iegādājaties dāvanu karti citas personas vārdā, mēs lūgsim norādīt šīs personas vārdu, uzvārdu, adresi, e-pasta adresi un tālruņa numuru.
 • Saturs: piemēram, personīgs(-i) ziņojums(-i); fotogrāfija (-as), attēli vai jebkāds cits saturs pēc jūsu izvēles, veicot pirkumu.
 • Maksājuma/darījuma informācija: veicot pirkumu, jūs sniedzat mums vai mūsu maksājumu pakalpojumu sniedzējam informāciju, piemēram, informāciju par pasūtījuma darījumu, maksājuma veidu un informāciju, piemēram, jūsu debetkartes vai kredītkartes numuru un jebkuru citu piemērojamo finanšu informāciju, ko apstiprināt pirkuma brīdī.
 • Klientu apkalpošanas dienests: ja sazināties ar mūsu klientu apkalpošanas komandu, mēs vācam jūsu sniegto informāciju. Dažreiz mēs pārraugām vai reģistrējam šīs mijiedarbības apmācību nolūkos, kā arī, lai nodrošinātu augstu pakalpojumu kvalitāti.

Pirms iesniedzat personisko informāciju par citu personu, lūdzu, izvērtējiet, vai jums ir tiesības to darīt vai jums tas var tikt liegts, piemēram, ja jūsu valstī ir noteikti ierobežojumi sniegt informāciju par nepilngadīgām vai neaizsargātām personām.

Informācija, kuru mēs saņemam no citām personām

Papildus informācijai, ko sniedzat mums tieši, mēs saņemam informāciju par jums no citiem, tostarp:

 • Mūsu klientiem: viņi var izvēlēties sniegt mums informāciju par jums, ja esat iegādātās dāvanu kartes paredzētais saņēmējs. Šādā gadījumā mēs saņemsim jūsu vārdu, uzvārdu, adresi, e-pasta adresi un tālruņa numuru.
 • Mūsu tirgotājiem: mēs nesaņemam regulāri informāciju par jums no tirgotājiem, kad izmantojat mūsu pakalpojumus. Mēs saņemsim personsko informāciju:
  • Tieši no jums, kad mūsu pakalpojumi ir pieejami mūsu tirgotāju vietnēs, mobilajās lietotnēs un sociālo mediju vietnēs. Papildu informāciju skatīt 1. sadaļā (Kā darbojas SVS).
  • No tirgotājiem, kuri mūsu dāvanu karšu pakalpojumus un sistēmas izmanto saistībā ar savām akcijām vai konkursiem. Ja pasūtījums tiek veikts jūsu vārdā vai ir jums pieejams šādos apstākļos, nosūtīšanas nolūkos mums norādīs jūsu vārdu, uzvārdu un kontaktinformāciju, kā norādīts iepriekš.
 • Informācija, kuru mēs saņemam no citiem avotiem: Informāciju par jums varam saņemt arī tādā gadījumā, ja izmantojat vai apmeklējat interneta vietnes vai pakalpojumus, kas izmanto mūsu pakalpojumus. Piemēram, mēs esam sadarbojušies ar vairākiem tirgotājiem un trešajām pusēm (“Kanāla partneri”), lai mūsu dāvanu kartes būtu pieejamas iegādei vai apmaiņā pret lojalitātes punktiem. Ja jūs izmantojat šos produktus vai pakalpojumus, lai nopirktu dāvanu karti, mēs saņemsim jūsu un saņēmēja vārdu, uzvārdu un kontaktinformāciju, saturu, maksājuma un darījuma informāciju, kā arī informāciju, kas iegūta, jums sazinoties ar klientu apkalpošanas dienestu.

Informācija, kas tiek ievākta, kad izmantojat mūsu pakalpojumus

 • Informācija par ierīci: mēs vācam informāciju no un par ierīci(-ēm), ko izmantojat, lai piekļūtu mūsu pakalpojumiem, tostarp:

informāciju par aparatūru un programmatūru, piemēram, IP adresi, ierīces veidu un identitāti, pieteikšanās informāciju, pārlūkprogrammas veidu, versiju un valodu, laika joslas iestatījumiem, pārlūkprogrammas spraudņu veidiem un versijām, operētājsistēmu un platformu, un identifikatoriem, kas saistīti ar sīkfailiem vai citām tehnoloģijām, kas var unikāli identificēt jūsu ierīci vai pārlūkprogrammu (piemēram, IMEI/UDID un MAC adrese).

 • Lietošanas informācija: mēs vācam informāciju par jūsu apmeklējumu, tostarp pilnu URL (vienoto resursu meklētāju) klikšķu straumi uz, cauri un no mūsu pakalpojumiem (tostarp datumu un laiku); produktiem, kurus apskatījāt vai meklējāt; lapas atbildes laikiem, lejupielādes kļūdām un noteiktu lapu apmeklējumu ilgumu; lapu mijiedarbības informāciju (piemēram, ritināšanu, klikšķiem un peles kursora virzīšanu) un metodēm, kas izmantotas, lai pārlūkotu lapu, un jebkuru tālruņa numuru vai e-pasta adresi, kas tiek izmantota, lai sazinātos ar mūsu klientu apkalpošanas speciālistiem.

3.              SĪKFAILI

Mēs izmantojam un varam atļaut citiem izmantot sīkfailus un līdzīgas tehnoloģijas (piemēram, tīmekļa bāksignālus, pikseļus), lai atpazītu jūs un/vai jūsu ierīci(-es). Šīs tehnoloģijas mēs izmantojam tikai pamatinformācijas glabāšanai, un nekad neglabājam paroli vai kredītkartes informāciju.

Daži no sīkfailiem ir būtiski mūsu pakalpojumu nodrošināšanai, piemēram, norēķināšanās procesa pabeigšanai vai krāpniecības novēršanai. Citiem ir funkcionāla nozīme / saistība ar veiktspēju (mūsu vietnes darbības uzlabošanai), vai tie ir analītiski un ļauj mums labāk izprast, kā jūs izmantojat mūsu pakalpojumus.

Vairāk informācijas par atsevišķiem sīkfailiem, kurus mēs izmantojam, mērķiem, kādiem mēs tos izmantojam, un to, kā jums labāk kontrolēt to izmantošanu, var atrast mūsu paziņojumā par sīkfailiem.

Pārlūkprogrammai varat veikt iestatījumus, lai tā pieņemtu vai noraidītu visus konkrētos sīkfailus. Varat arī iestatīt savu pārlūkprogrammu, lai tā jūs brīdinātu katru reizi, kad jūsu ierīcē tiek parādīts sīkfails, vai atteikties no Google Analytics, uzinstalējot Google atteikšanās pārlūkprogrammas papildinājumu. Jūs varat dzēst sīkfailus, kas ir saglabāti jūsu ierīcē, taču, ja neļausiet savā ierīcē ievietot sīkfailus vai pēc tam tos izdzēsīsiet, mazināsies iespēja efektīvi izmantot mūsu pakalpojumus.

4.              Kāpēc SVS APSTRĀDĀ MANU PERSONISKO INFORMĀCIJU, UN KĀDS IR SVS TIESISKAIS PAMATOJUMS ŠĀDAI RĪCĪBAI?

Jūsu personiskos datus izmantosim tikai tad, ja mums būs pamatots iemesls to apstrādei un tas tiks darīts tiesību aktos noteiktajā kārtībā. Jūsu personisko informāciju mēs parasti apstrādājam:

 • Lai sniegtu pakalpojumu / izpildītu līgumsaistības

Galvenais iemesls, kāpēc mēs apstrādājam jūsu personisko informāciju, ir starp mums noslēgtā līguma izpilde, t. i., dāvanu karšu pakalpojumu sniegšana.

 • Leģitīmās intereses

Jūsu personisko informāciju varam izmantot, ja mums ir leģitīmās intereses to darīt. Piemērs: (i) ievērot ar tiesību aktiem nesaistītus maksājumu tīklu un atmaksas noteikumus; (ii) analizēt lietotāju uzvedību, lai uzlabotu mūsu saturu un pakalpojumus; (iii) un administratīviem, krāpšanas atklāšanas un citiem juridiskiem nolūkiem.

 • Juridiskie pienākumi

Dažos gadījumos piemērojamie tiesību aktos var būt prasība mums apstrādāt noteiktu informāciju par jums.

 • Piekrišana

Mēs varam lūgt jūsu piekrišanu izmantot jūsu personisko informāciju konkrētiem nolūkiem vai arī, ja esat lietotājs ārpus EEZ vai Apvienotās Karalistes, ja izvēlaties izmantot mūsu pakalpojumus, mēs varam paļauties uz piekrišanu jūsu personisko datu apstrādei. Jūs jebkurā laikā varat atsaukt savu piekrišanu un sazināties ar mums, izmantojot šīs politikas beigās norādīto adresi.

Tālāk esošajā tabulā ir norādīti visi veidi, kā mēs plānojam izmantot jūsu personskos datus, mūsu tiesiskais pamatojums to izmantošanai un attiecīgā gadījumā tas, kādas ir leģitīmās uzņēmējdarbības intereses. Var būt vairāk nekā viens tiesiskais pamatojums atkarībā no konkrētā mērķa, kādam mēs izmantojam jūsu datus. Ja tālāk esošajā tabulā ir norādīts vairāk nekā viens pamatojums un jūs vēlaties uzzināt, kāds ir tiesiskais pamatojums mūsu rīcībai, lūdzu, sazinieties ar mums, sūtot ziņojumu uz e-pasta adresi privacy@SVS.com.

Kādiem nolūkiem mēs izmantojam jūsu informāciju? Kādu informāciju mēs faktiski izmantojam Jūsu informācijas izmantošanas iemesls
1.     Pakalpojuma sniegšana
Tas ietver:

·       pasūtījuma apstrādi un izpildi;

·       klientu atbalstu;

·       saziņu ar jums par mūsu pakalpojumiem, tostarp par maksājumiem un pasūtījumu pārvaldību;

·       informēšanu par izmaiņām politikās vai pakalpojumu sniegšanas noteikumos un nosacījumos;

·       iespēju jums iesaistīties mūsu pakalpojumu interaktīvajās funkcijās.

Kā sīkāk aprakstīts politikas 2. sadaļā:

·       Jūsu un saņēmēja vārds, uzvārds un kontaktinformācija

·       Jūsu saturs

·       Maksājuma un darījuma informācija

·       Klientu apkalpošanas dienesta informācija

·       Ierīces un lietojuma informācija

·       Lai sniegtu pakalpojumu / izpildītu līgumu ar klientu.

·       Leģitīmās uzņēmējdarbības intereses — sniegt jums pieprasītos pakalpojumus (vai saņēmējiem, uz kuru vārda jūs pieprasāt pakalpojumu), sazināties ar jums, atjaunināt mūsu uzskaiti.

 

·       Lietotājiem ārpus Apvienotās Karalistes un EEZ — jūsu piekrišana, izvēloties izmantot mūsu pakalpojumu, ja to pieprasa vai tas ir pieejams saskaņā ar piemērojamiem tiesību aktiem.

Jūs varat atsaukt savu piekrišanu jebkurā laikā, tāpēc, lai iegūtu papildu informāciju, lūdzu, skatiet 8. sadaļu (Kādas ir manas privātuma tiesības).

 

2.     Lai sniegtu informāciju mūsu tirgotājiem un trešo pušu partneriem.
Ja dāvanu kartes ar Tirgotāja vai trešās puses zīmolu tiek iegādātas vai ir padarītas jums pieejamas, izmantojot mūsu pakalpojumus, mēs kopīgosim jūsu personisko informāciju ar šo pusi. Iemesls — mūsu pakalpojums tiek uzskatīts par jūsu klienta ceļa turpinājumu kopā ar šo pusi, jo īpaši attiecībā uz klientu lojalitāti, kā arī dāvanu karšu un reklāmas piedāvājumiem.

 

Informācija tiek kopīgota, lai:

·       ziņotu par dāvanu karšu pakalpojumu izpildi;

·       veicinātu jūsu klientu attiecības ar attiecīgo Tirgotāju vai trešās puses partneri;

·       lai palīdzētu Tirgotājam vai trešajai pusei koordinēt jūsu dalību lojalitātes programmās un akcijās;

·       uzlabotu klientu apkalpošanu un mārketinga komunikāciju.

 

Plašāku informāciju, lūdzu, skatiet 5. sadaļā (Jūsu personiskās informācijas izpaušana).

 

Kā sīkāk aprakstīts politikas 2. sadaļā:

·       Jūsu un saņēmēja vārds, uzvārds un kontaktinformācija

·       Jūsu saturs

·       Maksājuma un darījuma informācija

·       Klientu apkalpošanas dienesta informācija

Ierīces un lietojuma informācija

·       Lai sniegtu pakalpojumu / izpildītu līgumu ar klientu.

·       Leģitīmās uzņēmējdarbības intereses — informēt mūsu Tirgotājus vai trešo pušu partnerus par viņu zīmolu dāvanu karšu nodrošināšanu un izplatīšanu.

·       Lietotājiem ārpus Apvienotās Karalistes un EEZ — jūsu piekrišana, izvēloties izmantot mūsu pakalpojumu, ja to pieprasa vai tas ir pieejams saskaņā ar piemērojamiem tiesību aktiem.

Jūs varat atsaukt savu piekrišanu jebkurā laikā, tāpēc, lai iegūtu papildu informāciju, lūdzu, skatiet 8. sadaļu (Kādas ir manas privātuma tiesības).

 

3.     Lai uzlabotu mūsu pakalpojumus.
·       Lai nodrošinātu, ka mūsu pakalpojumu saturs jums un jūsu ierīcei tiek nodots visefektīvākajā veidā.

·       Lai administrētu un uzlabotu mūsu pakalpojumus un saturu (piemēram, mēs varam nolemt mainīt izskatu un darbību vai pat būtiski mainīt atsevišķas funkcijas, pamatojoties uz lietotāju uzvedību) un iekšējām darbībām, tostarp problēmu novēršanai, datu analīzei, testēšanai, izpētei, statistikai un aptauju veikšanai.

·       Lai izstrādātu jaunas funkcijas un pakalpojumus.

·       Klientu apkalpošanai un mārketinga komunikācijai.

Plašāku informāciju, lūdzu, skatiet 5. sadaļā (Jūsu personiskās informācijas izpaušana).

Kā sīkāk aprakstīts politikas 2. sadaļā:

·       Ierīces un lietojuma informācija

·       Atsauksmes jūsu saziņā ar mums

·       Piekrišana funkcionālu vai analītisku sīkfailu un līdzīgu tehnoloģiju izmantošanai, lai uzlabotu jūsu lietotāja pieredzi un mūsu pakalpojumus.

·       Attiecībā uz informāciju, kas nav iegūta no sīkfailiem, mūsu leģitīmās intereses ir uzlabot jūsu lietotāja pieredzi un mūsu pakalpojumus.

 

Jūs varat atsaukt savu piekrišanu jebkurā laikā, tāpēc, lai iegūtu papildu informāciju, lūdzu, skatiet 7. sadaļu (Kādas ir manas privātuma tiesības).

Lai iegūtu papildu informāciju par to, kā mēs izmantojam sīkfailus un līdzīgas tehnoloģijas mūsu pakalpojumu uzlabošanai, un uzzinātu, kā jūs varat kontrolēt to izmantošanu, lūdzu, skatiet mūsu paziņojumu par sīkfailiem.

4.     Lai ieteiktu produktus/pakalpojumus, kas varētu jūs interesēt.
·       Lai sniegtu jums informāciju par citām precēm vai pakalpojumiem, kas ir līdzīgi tiem, kurus jūs jau iegādājāties vai par kuriem interesējāties.

 

Kā sīkāk aprakstīts politikas 2. sadaļā:

·       Jūsu un saņēmēja vārds, uzvārds un kontaktinformācija

·       Jūsu saturs

·       Maksājuma un darījuma informācija

·       Klientu apkalpošanas dienesta informācija

·       Ierīces un lietojuma informācija

·       Saskaņā ar valsts mārketinga noteikumiem mūsu leģitīmās intereses (izstrādāt mūsu produktus/pakalpojumus, attīstīt mūsu uzņēmējdarbību), ja neesat atteicies no mums saņemt mārketinga paziņojumus.

·       Piekrišana, ja tā nepieciešama saskaņā ar jūsu valsts mārketinga noteikumiem.

 

Jūs varat atsaukt savu piekrišanu jebkurā laikā, tāpēc, lai iegūtu papildu informāciju, lūdzu, skatiet 7. sadaļu (Kādas ir manas privātuma tiesības).

5.     Lai ievērotu maksājumu tīklu noteikumus un nosacījumus.
·       Mēs saglabājam informāciju par maksājumiem un darījumiem, lai nodrošinātu atbilstību ar likumu noteiktajiem un nozares maksājumu un kredītkaršu noteikumiem. Tie mums ļauj apstrādāt atmaksas pieprasījumus, piemēram, ja jūs apstrīdat darījumu.

 

Kā sīkāk aprakstīts politikas 2. sadaļā:

·       Jūsu un saņēmēja vārds, uzvārds un kontaktinformācija

·       Maksājuma un darījuma informācija

·       Klientu apkalpošanas dienesta informācija

 

·       Ja tas noteikts piemērojamajos tiesību aktos un ja nepieciešams, lai nodrošinātu atbilstību tiesību aktiem vai palīdzētu tiesībaizsardzības jomā.

·       Mūsu leģitīmās intereses, lai ievērotu uz mums attiecināmos maksājumu tīklu noteikumus.

6.     Lai novērstu, atklātu un apkarotu krāpšanu vai citas nelikumīgas vai neatļautas darbības un nodrošinātu mūsu pakalpojumu drošību.
·       Lai veiktu analīzi, lai labāk izprastu un izstrādātu pretpasākumus pret šīm darbībām un saglabātu personisko informāciju, kas saistīta ar krāpnieciskām darbībām, lai novērstu to atkārtošanos.

·       Riska kontrolei un mūsu pakalpojumu drošībai.

Kā sīkāk aprakstīts politikas 2. sadaļā:

·       Jūsu un saņēmēja vārds, uzvārds un kontaktinformācija

·       Maksājuma un darījuma informācija

·       Ierīces un lietojuma informācija

·       Ja tas noteikts piemērojamajos tiesību aktos un ja nepieciešams, lai nodrošinātu atbilstību tiesību aktiem vai palīdzētu tiesībaizsardzības jomā.

·       Mūsu likumīgās uzņēmējdarbības intereses, lai novērstu krāpšanu vai citas nelikumīgas darbības saskaņā ar nozares labāko praksi.

7.     Lai nodrošinātu atbilstību tiesību aktiem.
Lai ievērotu juridiskās prasības, palīdzētu tiesībaizsardzības iestādēm un īstenotu vai izmantotu mūsu tiesības, piemēram, mūsu noteikumus un nosacījumus. Kā sīkāk aprakstīts politikas 2. sadaļā:

·       Jūsu un saņēmēja vārds, uzvārds un kontaktinformācija

·       Jūsu saturs

·       Maksājuma un darījuma informācija

·       Klientu apkalpošanas dienesta informācija

·       Ierīces un lietojuma informācija

·       Apstrāde ir nepieciešama, lai izpildītu uz mums attiecināmos juridiskos pienākumus;

·       Mūsu leģitīmās uzņēmējdarbības intereses, lai izveidotu, īstenotu vai aizstāvētu juridiskus prasījumus vai, ja nepieciešams, palīdzētu tiesībaizsardzības iestādēm.

5.              JŪSU PERSONISKĀS INFORMĀCIJAS IZPAUŠANA

Tirgotājiem un saņēmējiem

Uz kuriem attiecas dāvanu karte, lai izpildītu jūsu pasūtījumu.

Dāvanu kartes ar zīmoliem

Mūsu pakalpojumi parasti ietver sadarbību ar Tirgotājiem un citām trešajām pusēm, lai atbalstītu viņu dāvanu karšu, lojalitātes programmu un akciju piedāvājumus. Ja jūs iegādājaties vai izmantojat dāvanu karti ar zīmolu, izmantojot mūsu pakalpojumus, mūsu partneri uzskata, ka jūs kā klients tagad sadarbojaties ar viņiem. Šī iemesla dēļ mēs kopīgosim jūsu personas informāciju ar attiecīgo Tirgotāju vai citu trešās puses zīmolu tā, it kā viņi būtu puse, kas sniedz dāvanu karšu pakalpojumus. Šādos gadījumos jūsu informācija tiek kopīgota dažādu iemeslu dēļ, tostarp:

 • lai ziņotu par mūsu dāvanu karšu pakalpojumu darbību;
 • kā daļa no jūsu kā klienta attiecībām ar attiecīgo Tirgotāju vai trešās puses partneri;
 • lai palīdzētu Tirgotājam vai trešajai pusei koordinēt jūsu dalību lojalitātes programmās un akcijās;
 • lai uzlabotu klientu apkalpošanu un mārketinga komunikāciju.

Lai iegūtu papildu informāciju, lūdzu, skatiet Tirgotāja (vai citas trešās puses) paziņojumu par konfidencialitāti.

Mūsu pakalpojumu sniedzējiem un partneriem

Mēs izmantojam trešās puses kā pakalpojumu sniedzējus mūsu vārdā, lai palīdzētu mums darboties un uzlabot mūsu pakalpojumus. Trešās puses mums palīdz veikt dažādus uzdevumus, tostarp klientu apkalpošanu, drošības operācijas, datu glabāšanu, tehniskos, infrastruktūras, platformas vai lietojumprogrammu pakalpojumus, maksājumu apstrādes vai pasūtījumu izpildes pakalpojumus, analīzi un pakalpojumu optimizāciju.

Trešo pušu saraksts ir pieejams pēc pieprasījuma.

Citiem mūsu grupas uzņēmumiem

Mēs varam kopīgot jūsu personsko informāciju ar mūsu grupas dalībniekiem, kas ir mūsu meitasuzņēmumi un saistītie uzņēmumi. Mēs to darām, lai viņi kā pakalpojumu sniedzēji varētu mums palīdzēt apstrādāt jūsu personas informāciju mūsu vārdā. Tas ietver tehniskās apstrādes darbības, piemēram, personiskās informācijas mitināšanu un uzturēšanu, klientu apkalpošanu, mārketingu, finanšu un grāmatvedības palīdzību, labāku izpratni par to, kā mūsu pakalpojums tiek izmantots, un lietotāju rīcību, lai uzlabotu mūsu pakalpojumu, mūsu personiskās informācijas un sistēmu drošību un cīņu pret surogātpastu, ļaunprātīgu izmantošanu, krāpniecību, pārkāpumiem un citu noziedzīgu rīcību.

Informāciju varam kopīgot arī ar citām mūsu uzņēmuma grupas struktūrvienībām likumīgiem uzņēmējdarbības mērķiem, piemēram, auditam, analīzei un konsolidētiem ziņojumiem, kā arī saskaņā ar piemērojamajiem tiesību aktiem. Uzņēmuma grupas struktūrvienību saraksts ir pieejams pēc pieprasījuma.

Jūsu informāciju trešajām personām varam izpaust arī šādos apstākļos:

 • Gadījumā, ja mēs izlemjam pārdot vai pirkt kādu uzņēmumu vai aktīvus, mēs varam izpaust jūsu personisko informāciju potenciālajam šāda uzņēmuma vai aktīvu pārdevējam vai pircējam.
 • Ja visus mūsu īpašumus iegādājas trešā puse, tādā gadījumā glabātā personiskā informācija būs viens no nodotajiem īpašumiem.
 • Kā noteikts vai atļauts tiesību aktos vai, lai izpildītu leģitīmās valsts prasības, pavēstes, tiesas rīkojumus vai juridiskās saistības vai īstenotu vai piemērotu mūsu pakalpojumu vai citu līgumu noteikumus un nosacījumus, vai aizsargātu SVS, mūsu klientu vai citu pušu tiesības, īpašumu vai drošību. Tas ietver informācijas apmaiņu ar citiem uzņēmumiem un organizācijām krāpšanas atklāšanas, novēršanas un riska kontroles nolūkos.

Ar jūsu piekrišanu vai pēc jūsu pieprasījuma

Mēs varam lūgt jūsu piekrišanu jūsu personskās informācijas kopīgošanai ar trešajām pusēm. Jebkurā šādā gadījumā mēs skaidri norādīsim, kāpēc vēlamies kopīgot informāciju.

Anonimizēta informācija

Mēs varam arī sniegt apkopotu (anonimizētu) informāciju trešajām pusēm, lai sniegtu tām apkopotu informāciju par mūsu lietotājiem, piemēram, mēs varam kopīgot šādus datus ar citiem grupas uzņēmumiem un tirgus pētniekiem, reklāmdevējiem vai citām trešajām pusēm.

6.              Kā SVS sūta informāciju ārpus manas valsts

Stored Value Solutions UK Limited ir daļa no plašākas SVS grupas. SVS grupa atrodas Vankūverā (Britu Kolumbija, Kanāda), un mūsu tirgotāji, piegādātāji un apakšuzņēmēji var atrasties visā pasaulē.

Gadījumā, ja mēs kopīgosim jūsu personsko informāciju ar mūsu tirgotājiem, piegādātājiem vai apakšuzņēmējiem, kā aprakstīts šajā politikā, jūsu informācija tiks apstrādāta un glabāta valstī, kurā tie atrodas. Ja mēs nosūtām jūsu personsko informāciju ārpus jūsu valsts, mēs esam ieviesuši atbilstošus aizsardzības pasākumus, kas ļauj mums šādi rīkoties. Tas ietver ES līguma standartklauzulas, ko apstiprinājušas Eiropas datu aizsardzības iestādes vai Eiropas Komisija, vai citas piemērotas garantijas, lai atļautu personskās informācijas pārsūtīšanu no Apvienotās Karalistes vai Eiropas Ekonomikas zonas (“EEZ”) uz citām valstīm.

Piemēram, visu personsko informāciju, kas tiek apstrādāta kā daļa no pakalpojumiem, droši glabās mūsu ASV reģistrētais un privātuma vairoga sertificēts mākoņkrātuves nodrošinātājs, un tai piekļūst SVS Kanādā — valstī, kas atbilst datu pietiekamības prasībām.

Personskā informācija var tikt izpausta saskaņā ar to jurisdikciju tiesību aktiem, kurās personskā informācija tiek glabāta vai apstrādāta, un tā var būt pieejama šo jurisdikciju tiesībaizsardzības un valsts drošības iestādēm.

Lai iegūtu informāciju par to, kā SVS izmanto piegādātājus un apakšuzņēmējus, lūdzu, sazinieties ar mums, izmantojot tālāk norādīto adresi.

7.              Kādas ir manas privātuma tiesības?

Noteiktos apstākļos, piemēram, ja esat Apvienotās Karalistes vai EEZ iedzīvotājs, jūs varat izmantot jums pieejamās tiesības (ar dažiem izņēmumiem un ierobežojumiem) saskaņā ar piemērojamajiem datu aizsardzības tiesību aktiem:

 • Ja vēlaties piekļūt savai personskajai informācijai, to labot, atjaunināt vai pieprasīt tās dzēšanu.
 • Jūs varat iebilst pret savas personskās informācijas apstrādi, lūgt ierobežot jūsu personsko datu apstrādi vai pieprasīt savas personskās informācijas pārnesamību.
 • Ja jūsu personsko informāciju esam vākuši un apstrādājuši ar jūsu piekrišanu, jūs jebkurā laikā varat atsaukt savu piekrišanu. Tā rezultātā jums var tikt ierobežota vai liegta piekļuve noteiktiem pakalpojumiem. Jūsu piekrišanas atsaukšana neietekmēs jebkādas pirms tam veiktās apstrādes likumību, kā arī neietekmēs jūsu personskās informācijas apstrādi, kas veikta likumā noteiktajā kārtībā bez jūsu piekrišanas.
 • Jums ir tiesības iesniegt sūdzību datu aizsardzības iestādei par jūsu personskās informācijas vākšanu un izmantošanu. Lai iegūtu papildu informāciju, lūdzu, sazinieties ar vietējo datu aizsardzības iestādi.

Jūsu tiesības varat izmantot jebkurā laikā, sazinoties ar mums (izmantojiet tālāk norādīto kontaktinformāciju).

Mēs atbildam uz visiem no lietotājiem saņemtajiem pieprasījumiem datu aizsardzības tiesību aktos noteiktajā kārtībā. Lai atbildētu uz iepriekš minētajiem pieprasījumiem, mēs varam lūgt uzrādīt personu apliecinošu dokumentu.

8.              APMEKLĒTĀJI EIROPĀ

Datu pārzinis ir SVS Online Inc., B1 – 788 Beatty Street, Vancouver, BC, V6B 2M1, Kanāda.

Ar mūsu par privātuma politiku atbildīgo darbinieku var sazināties, sūtot ziņojumu uz e-pasta adresi privacy@SVS.com.

Dati, ko mēs no jums ievācam, tostarp jūsu personskie dati, tiks pārsūtīti un glabāti valstīs ārpus Eiropas Ekonomikas zonas (“EEZ”). Tos var apstrādāt arī personāls, kas strādā ārpus EEZ mūsu vai kāda mūsu piegādātāja un apakšuzņēmēja labā. Šie darbinieki, cita starpā, var būt iesaistīti jūsu pasūtījuma izpildē, jūsu maksājumu datu apstrādē un atbalsta pakalpojumu sniegšanā. Iesniedzot savus personas datus, jūs piekrītat, ka jūsu personskā informācija tiks pārsūtīta, glabāta un apstrādāta ārpus EEZ, kā tas nepieciešams, lai sniegtu jums pakalpojumus. Mēs veiksim visas saprātīgi nepieciešamās darbības, lai nodrošinātu jūsu datu drošu apstrādi saskaņā ar šo Privātuma politiku. Papildu informāciju skatiet 6. sadaļā (Kā SVS sūta informāciju ārpus manas valsts?)

9.              APMEKLĒTĀJI KALIFORNIJAS ŠTATĀ

SVS nepārdod un neizplata personsko informāciju trešajām personām mārketinga nolūkos. Saskaņā ar Kalifornijas štata Patērētāju aizsardzības likumu patērētājiem Kalifornijas štatā noteiktos apstākļos ir tiesības pieprasīt, ka SVS izpauž vai dzēš konkrētus SVS ievākto personsko informāciju par šo patērētāju.

Ja esat patērētājs Kalifornijā, varat iesniegt pieprasījumu par šo informāciju vai šīs informācijas dzēšanu, sūtot ziņojumu uz e-pasta adresi privacy@SVS.com. Ja tas tiks pieprasīts, SVS uz jūsu pieprasījumu atbildēs Kalifornijas štata Patērētāju aizsardzības likumā paredzētajā veidā un laikā.

Sensitīvas informācijas atklāšana Kalifornijas štatā: Tālāk esošajā tabulā ir aprakstītas sensitīvas personskās informācijas kategorijas (saskaņā ar Kalifornijas štata tiesību aktiem), kuras mēs vācam un kāpēc to darām. Tur arī redzams, vai mēs “pārdodam” vai “kopīgojam” šādu informāciju (kā šie termini ir definēti Kalifornijas štata tiesību aktos). Mēs “nepārdodam” sensitīvu personsko informāciju starpkontekstu biheiviorālās reklāmas nolūkos. Mēs varam kopīgot informāciju, kā aprakstīts tālāk.

 

Sensitīvas personskās informācijas kategorija Mērķi, kādiem informācija tiek vākta Vai informācija tiek pārdota vai kopīgota starpkontekstu biheiviorālās reklāmas nolūkā?
Sociālais nodrošinājums, autovadītāja apliecība, valsts identifikācijas karte vai pases numurs. ·       Tiesību pretendēt uz darbu noteikšana

·       Vispārēja cilvēkresursu administrēšana

·       Komandējumu atvieglošana

·       Klientu pieprasīto produktu vai pakalpojumu nodrošināšana

·       Krāpšanas atklāšana un novēršana

·       Juridisko pienākumu un noteikumu ievērošana

·       Lietvedības veikšana

 

Rase vai etniskā piederība ·       Noteiktu demogrāfisko datu par darbaspēku ziņošana federālajām, valsts un/vai pašvaldību iestādēm, kā to nosaka vai pieļauj piemērojamie tiesību akti

·       Daudzveidības, līdztiesības un iekļaušanas veicināšana uzņēmumā

 

Patērētāja e-pasta un īsziņu saturs, ja vien uzņēmums nav paredzētais adresāts ·       Tīkla un IT sistēmu drošības pārvaldība

·       IT un sakaru sistēmu izmantošanas uzraudzība

·       Iekšējo politiku un procedūru ievērošanas nodrošināšana

·       Konfidenciālas informācijas, intelektuālā īpašuma un citu uzņēmējdarbības interešu aizsardzība

·       Nelikumīgu vai neatbilstošu darbību izmeklēšana

 

Veselība ·       Darbinieku pabalstu administrēšana un uzturēšana

·       Pārliecināšanās par darbinieka piemērotību darba pienākumu veikšanai ar vai bez saprātīga pielāgojuma

·       Darba kavējumu pārvaldība

·       Ar veselību un drošību saistīto juridisko pienākumu izpilde

 

10.           JŪSU ATBILDĪBA PAR PRIVĀTUMU

Ja mēs jums izsniedzam (vai jūs izvēlaties) paroli, kas ļaus piekļūt noteiktām mūsu pakalpojumu daļām, jūsu pienākums ir nodrošināt šīs paroles konfidencialitāti. Lūdzam jums nevienam neizpaust savu paroli. Saskaņā ar mūsu kā datu pārziņa atbildību, vienīgi jūs esat atbildīgs(-a) par savas paroles un/vai jebkuras jūsu rīcībā esošās personskās informācijas drošu uzglabāšanu. Vienmēr ievērojiet piesardzību un esiet atbildīgs(-a) attiecībā uz savu personsko informāciju.

11.           JŪSU PERSONSKĀS INFORMĀCIJAS DROŠĪBA MUMS IR SVARĪGA

SVS veic komerciāli pamatotas darbības, lai nodrošinātu, ka netiek pieļauta personiskās informācijas nozaudēšana, nesankcionēta piekļuve tai, tās pārveidošana vai izpaušana. Daļa jūsu informācijas aizsardzības pasākumu:

 • telpu apsardze;
 • ierobežota datu piekļuve personskajai informācijai;
 • tehnoloģisko drošības pasākumu, piemēram, drošības programmatūras un ugunsmūru, izvietošana, lai novērstu uzlaušanu vai nesankcionētu piekļuvi datoram; un
 • iekšējā parole un drošības politikas.

Izņemot gadījumus, kad personskā informācija mums ir jāatklāj likumā noteiktajā kārtībā, mēs izmantosim līgumā paredzētās vienošanās, lai aizsargātu personisko informāciju pret izpaušanu trešajām pusēm.

Diemžēl informācijas pārsūtīšana internetā nav pilnīgi droša. Lai gan mēs darīsim visu iespējamo, lai aizsargātu jūsu personsko informāciju, mēs nevaram garantēt jūsu informācijas drošību, pārsūtot to uz mūsu pakalpojumiem vai tīmekļa vietnēm un pakalpojumiem, kas izmanto mūsu pakalpojumus. Saņemot jūsu sniegto informāciju, mēs izmantosim stingras procedūras un drošības līdzekļus, lai novērstu nesankcionētu piekļuvi.

12.           ATTEIKŠANĀS

Iespējams, jūs vēlēsieties atteikties no noteiktas informācijas un mārketinga vai reklāmas materiālu saņemšanas no mums. To var izdarīt, izmantojot ziņojumā norādīto atteikšanās mehānismu vai sazinoties ar mums (skatīt tālāk norādīto adresi).

13.           CIK ILGI MĒS GLABĀJAM JŪSU PERSONSKO INFORMĀCIJU?

Jūsu personskos datus mēs glabāsim tikai tik ilgi, cik nepieciešams, lai izpildītu mērķus, kādiem mēs tos vācām, tostarp, lai izpildītu juridiskās, grāmatvedības vai ziņojumu sniegšanas prasības.  Mēs arī glabājam jūsu personsko informāciju, lai:

 • atbildētu uz visiem jautājumiem vai sūdzībām saistībā ar pasūtījumu. Piemēram, mēs saglabājam maksājumu informāciju, lai atvieglotu kredītkaršu pārdošanas strīdu risināšanu un atmaksas pieprasījumus (papildu informāciju skatiet 4. sadaļā); vai
 • lai ievērotu grāmatvedības, pārskatu sniegšanas vai jebkura cita tiesību akta noteikumus.

Lai noteiktu atbilstošāko personas datu glabāšanas periodu, mēs ņemam vērā personas datu apjomu, veidu un sensitivitāti, iespējamo kaitējuma risku, ko rada jūsu personas datu neatļauta izmantošana vai izpaušana, nolūkus, kādos mēs apstrādājam jūsu personas datus un to, vai mēs varam sasniegt šos mērķus, izmantojot citus līdzekļus, kā arī piemērojamās juridiskās prasības.

Vairāk informācijas par dažādu jūsu personsko datu aspektu saglabāšanas periodiem var pieprasīt, sazinoties ar mums pa e-pastu privacy@buyatab.com.

14.           SAISTĪTĀS VIETNES

Mūsu pakalpojumu vietne laiku pa laikam var saturēt saites uz un no citu pušu interneta vietnēm un pakalpojumiem. Ja atverat saiti uz kādu no šīm tīmekļa vietnēm un pakalpojumiem, lūdzu, ņemiet vērā, ka šīm pusēm var būt savas privātuma politikas un ka mēs neuzņemamies nekādu atbildību vai saistības par šīm politikām. Lūdzu, pārbaudiet šīs politikas, pirms iesniedzat jebkādu personsko informāciju citām tīmekļa vietnēm un pakalpojumiem.

15.           IZMAIŅAS MŪSU PRIVĀTUMA POLITIKĀ

Jebkādas izmaiņas, ko mēs turpmāk veiksim mūsu privātuma politikā, tiks publicētas šajā lapā un nepieciešamības gadījumā jūs saņemsiet informatīvu e-pastu. Šīs politikas izmaiņu spēkā stāšanās datums tiks norādīts iepriekš, lai jūs būtu pilnībā informēts(-a) par mūsu privātuma politikām un praksi. Lūdzu, regulāri pārbaudiet, lai nav veikti privātuma politikas atjauninājumi vai izmaiņas.

16.           KONTAKTINFORMĀCIJA

Jautājumus, komentārus un pieprasījumus saistībā ar šo privātuma politiku aicinām sūtīt par privātuma politiku atbildīgajam darbiniekam, sūtot ziņojumu uz e-pasta adresi privacy@SVS.com.